dimecres, 19 d’abril de 2017

Partits cap de setmana 22 i 23 d'abril



CATEGORIA
PARTIT
CAMP
DIA I HORA
CONVOCATÒRIA
RESULTATS
FEMENÍ
PARDINYES A – PLA D’URGELL A
PARDINYES
DISSABTE 22
12:30
11:30
5 - 0
DEBUTANTS




DESCANSA
PREBENJAMÍ A
PLA D’URGELL A – FIF LLEIDA B
GOLMÉS
DISSABTE 22
11:30
10:30
0 - 5
PREBENJAMÍ B
FONDARELLA A – PLA D’URGELL B
FONDARELLA
DISSABTE 22
12:45
11:45
11 - 2
PREBENJAMÍ C
PLA D’URGELL C – MIRALCAMP A
GOLMÉS
DISSABTE 22
10:00
9:00
1 - 6
BENJAMÍ A




DESCANSA
BENJAMÍ B
PLA D’URGELL B – SEGRE E
EL PALAU
DISSABTE 22
12:00
11:00
6 - 1
BENJAMÍ C
PLA D’URGELL C – LINYOLA A
LINYOLA
DISSABTE 22
10:30
9:30
7 - 2
ALEVÍ A
PLA D’URGELL A – CERVERA B
BELLVÍS
DISSABTE 22
12:00
11:00
4 - 2
ALEVÍ B
LLEIDA C – PLA D’URGELL B
GARDENY
DIUMENGE 23
11:00
10:00

ALEVÍ C
PLA D’URGELL C – MIRALCAMP B
BELLVÍS
DIUMENGE 23
12:00
11:00

INFANTIL
PLA D’URGELL A – INTER B
EL POAL
DISSABTE 22
12:00
11:00
3 - 1
CADET
MIG SEGRIÀ A – PLA D’URGELL A
TORREFARRERA
DIUMENGE
23
10:45
9:45

JUVENIL
PARDINYES B – PLA D’URGELL A
PARDINYES
DISSABTE 22
19:00
18:00
1 - 5

divendres, 14 d’abril de 2017

Fi del Campus de Tecnificació i retorn als entrenaments

Des del Club volem agrair una temporada més la vostra confiança per participar en el 6è CAMPUS DE TECNIFICACIÓ que aquesta setmana santa hem dut a terme a les instal·lacions del Palau d'Anglesola.

Prova del bon treball que es duu a terme, és que enguany ens va venir a visitar El Pla d'Urgell TV, fent esment del nostre Campus com a activitat alternativa durant les vacances de Setmana Santa.

Podeu veure la notícia sencera en aquest enllaç.

D'altra banda, us recordem que els entrenaments es rependran amb normalitat en totes les categories a partir del dimarts 18 d'abril, un cop acabades les vacances de setmana santa.


dimecres, 5 d’abril de 2017

Partits cap de setmana 8 i 9 de juny. T'esperem al Campus de Tecnificació de Setmana Santa!



CATEGORIA
PARTIT
CAMP
DIA I HORA
CONVOCATÒRIA
RESULTATS
FEMENÍ
PLA D’URGELL A – FRAGA A
GOLMÉS
DISSABTE 8
12:00
10:00
(ajornat)
DEBUTANTS




DESCANSA
PREBENJAMÍ A
PLA D’URGELL A – GUISSONA A
GOLMÉS
DISSABTE 8
10:30
9:30
6 - 1
PREBENJAMÍ B
TREMP A – PLA D’URGELL B
TREMP
DIUMENGE 9
11:00
10:00
6 - 2
PREBENJAMÍ C
ALPICAT B – PLA D’URGELL C
ALPICAT
DIUMENGE 9
11:00
10:00
5 - 0
BENJAMÍ A
PLA D’URGELL A – BORDETA A
EL PALAU
DIUMENGE 9
9:45
8:45
3 - 4
BENJAMÍ B
EF ORGÈL·LIA B – PLA D’URGELL B
LA SEU
DISSABTE 8
12:15
11:15
4 - 2
BENJAMÍ C
PLA D’URGELL C – EFU A
EL PALAU
DISSABTE 8
11:30
10:30
2 - 3
ALEVÍ A




DESCANSA
ALEVÍ B
PLA D’URGELL B – SEGRE B
BELLVÍS
DIUMENGE 9
10:00
9:00
2 - 0
ALEVÍ C
GARDENY A – PLA D’URGELL C
GARDENY
DISSABTE 8
10:00
9:00
7 - 1
INFANTIL
EF ORGÈL·LIA B – PLA D’URGELL B
LA SEU
DISSABTE 8
10:30
9:30
3 - 5
CADET
PLA D’URGELL A – BAIX SEGRIÀ A
POAL
DIUMENGE 9
12:00
11:00
6 - 1
JUVENIL
PLA D’URGELL A – BORDETA C
GOLMÉS
DISSABTE 8
17:00
16:00
3 - 0